search
Refresh - 7:07:59 PM
relegation round
Hamburger SV Hamburger SV8:45 PMVfB Stuttgart VfB Stuttgart
Group Stage Ypiranga-RS Ypiranga FC0:1AA Aparecidense (GO) Aparecidense
Group Stage Confiança AD Confiança2:3Amazonas FC Amazonas
final LAFC Los Angeles FC0:1Club León FC León
matchday 28 Makedonikos Makedonikos Neapolis1:0Diagoras Rodou Diagoras
matchday 19 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán)3:1Defensores de Belgrano Def. Belgrano
Line-ups CA Mitre Club Atlético Mitre7:30 PMCSD Madryn Dep. Madryn
matchday 17 Atlanta Club Atlético Atlanta10:45 PMBrown de Adrogue Brown Adrogué
matchday 19 Lanús Club Atlético Lanús2:1Club Atlético Tucumán Atl. Tucumán
matchday 16 Oriente P. Club Deportivo Oriente Petrolero2:0Club Always Ready Always Ready
matchday 15 Santa Cruz Deportes Santa Cruz1:1Deportes Temuco Deportes Temuco
5' Zamalek Zamalek SC0:0Ittihad Alexandria El Ittihad
matchday 30 El Masry El Masry SCpostponedEl Ahly Kairo El Ahly
matchday 18 César Vallejo Universidad César Vallejo3:1UTC Cajamarca UTC
matchday 18 Kerry FC Kerry Football Club0:6FC Waterford Waterford FC
45' Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC0:0Longford Town FC Longford Town
52' Galway United Galway United FC5:0Finn Harps Finn Harps
matchday 18 Athlone Town Athlone Town AFC8:45 PMBray Wanderers Bray Wanderers
matchday 18 Treaty United Treaty United8:45 PMWexford FC Wexford FC
47' Cork City Cork City FC0:0Bohemian Football Club Dublin Bohemians
51' Dundalk FC Dundalk FC2:1University College Dublin UCD
6' Sligo Rovers Sligo Rovers0:0Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Line-ups St. Pat's St. Patrick's Athletic7:45 PMDerry City Derry City
matchday 19 Shelbourne Shelbourne FC8:45 PMDrogheda United FC Drogheda United
matchday 33 FK Ryazan FK Ryazan2:2FC Dinamo Vladivostok Dinamo Vlad.
matchday 8 Brann II SK Brann II2:3Tromsdalen UIL Tromsdalen
matchday 8 Levanger Levanger FK4:1Strömsgodset IF II Strømsgodset II
6' Varbergs BoIS Varbergs BoIS0:0BK Häcken Häcken
Line-ups Malmö FF Malmö FF7:10 PMDegerfors IF Degerfors
6' Skövde AIK Skövde AIK0:0Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
4' Trelleborg Trelleborgs FF0:0IK Brage Brage
4' 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK0:0Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
matchday 5 Miramar Miramar Misiones4:0Club Atlético Bella Vista Bella Vista
matchday 13 Gualaceo SC Gualaceo SC3:4CD El Nacional CD El Nacional
matchday 17 Daugavpils BFC Daugavpils1:2FK Liepaja Liepaja
49' Jelgava FS Jelgava0:0Valmiera FC Valmiera
matchday 11 Thanh Hoa FC Dong A Thanh Hoa FC1:4CLB Cong An Nhan Dan CAHN FC
matchday 11 Da Nang FC SHB Da Nang FC1:1BECAMEX Binh Duong FC Binh Duong FC
matchday 36 Artsakh Lernayin Artsakh Goris0:1FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
matchday 36 BKMA Yerevan BKMA Yerevan2:5FC Ararat-Armenia Ararat-Armenia
4' Eskilsminne IF Eskilsminne IF0:0Ängelholms FF Ängelholms FF
matchday 5 ZB Qisheng Zibo Qisheng0:4Dalian Duxing DL Zhixing
matchday 5 WH Jiangcheng Wuhan Jiangcheng1:0Tai'an Huawei TA Tiankuang
matchday 5 QZ Yassin Quanzhou Yassin0:0Yichun Jiangwu V-Tiger JX Dark Horse
matchday 5 GX Lanhang Guangxi Lanhang2:1Yunnan Yukun Steel YN Yukun
matchday 5 CQ Tongliangl. Chongqing Tonglianglong2:1Lingshui Dingli HN Star
Group Stage Rionegro Águila Rionegro Águilas0:1Atlético Nacional Atl. Nacional