Refresh - 8:47:48 AM
matchday 9
TSG Hoffenheim 2:30 PM Werder Bremen
matchday 11
Arm. Bielefeld 12:30 PM Karlsruher SC
matchday 11
Jahn Regensburg 12:30 PM Greuther Fürth
matchday 11
SC Verl 1:00 PM Viktoria Köln
matchday 34 Criciúma EC 6:00 PM Náutico
matchday 34 CSA 8:30 PM Sampaio Corrêa
matchday 8 CA Osasuna 3:00 PM Valencia
matchday 10
Olympique Lyon 3:00 PM Toulouse
matchday 13 KS Samara II 0:0 Torpedo II
matchday 13 Chertanovo II 0:1 Academia Kuban
matchday 13 CSKA Moscow II 2:2 Zenit II
matchday 13 Strogino II 3:0 Orenburg II
matchday 13 Loko Moscow II 3:1 Rostov II
matchday 13 FK Sochi II 2:1 Khimki II
matchday 12 Ural 10:30 AM Khimki
matchday 13 FC Voluntari 11:00 AM CS Mioveni
matchday 13 FC Arges 2:00 PM Univ. Craiova
matchday 9 Gaziantep FK 1:00 PM Adana Demirspor
matchday 9 FC Groningen 2:00 PM RKC Waalwijk
42' Veres Rivne 0:1 Metalist
matchday 6 Kolos Kovalivka 10:00 AM Ingulets
matchday 8 FCV Dender EH 2:00 PM SK Beveren
matchday 8 RSCA Futures 2:00 PM RE Virton
matchday 11
Royal Antwerp 2:45 PM Sint-Truiden
matchday 12 Lyngby BK 1:00 PM Viborg FF
matchday 14 Radnik 11:00 AM Novi Pazar
matchday 12 NK Lokomotiva 12:00 PM HNK Sibenik
matchday 12 Stal Mielec 12:00 PM Pogon Szczecin
matchday 12 Jagiellonia 2:30 PM Wisla Plock
matchday 10 Fehérvár 12:00 PM Zalaegerszeg
matchday 10 Újpest FC 2:05 PM Kecskemét
matchday 13 Podbrezova 11:30 AM Ruzomberok
matchday 6 L.A. Firpo 6:00 PM Chalatenango
matchday 6 CD Dragón 6:00 PM Jocoro
matchday 6 CD Platense 6:00 PM CD Águila
matchday 6 ADI Metapán 6:00 PM Alianza FC
matchday 6 Atl. Marte 6:00 PM Once Deportivo
matchday 6 FAS 6:00 PM Santa Tecla
matchday 21 Palmaflor 3:00 PM Bolívar
matchday 6 Abha 11:30 AM Al-Nassr FC
matchday 6 Al-Adalah FC 2:00 PM Al-Fayha
matchday 6 Al-Ittihad Club 2:00 PM Al-Fateh
matchday 16 Min. Zacatecas 6:00 PM Cancún FC
matchday 1 Melbourne City 2:1 Western United
Line-ups Shabab Dubai 9:15 AM Ittihad Kalba
matchday 5 Al-Jazira 12:00 PM Sharjah FC
matchday 5 Ajman Club 12:00 PM FC Baniyas
matchday 3 Caracas FC 5:00 PM Estudiantes
matchday 3 Colmenarez 7:15 PM Dep. La Guaira
matchday 24 Dynamo Brest 12:00 PM Dnepr Mogilev
matchday 28 North Carolina 7:00 PM Red Wolves
matchday 28 Greenville 7:00 PM Charlotte Ind.
matchday 11 Young Violets 12:10 PM Grazer AK 1902
matchday 11 SKU Amstetten 12:10 PM SV Lafnitz
matchday 11 Vorwärts Steyr 12:10 PM SKN St. Pölten
matchday 11 SV Kapfenberg 12:10 PM Rapid Wien II
matchday 11 FC Dornbirn 2:30 PM Blau Weiss Linz
matchday 14
QPR 3:00 PM Reading
matchday 14 Broomhill 2:45 PM Cal. Braves
matchday 15 UTC 4:30 PM Cienciano
54' Sabah 1:0 Penang
32' PJ City FC 0:0 Selangor FC
30' Melaka 0:2 Terengganu FC
matchday 20 N. Sembilan FC 9:00 AM KDA FC
matchday 20 Pahang 9:00 AM Johor DT
45' Lamphun Warrior 0:0 Buriram Utd.
matchday 32 Bohemians 2:45 PM Drogheda United
matchday 32 Derry City 2:45 PM Finn Harps
matchday 32 Dundalk FC 2:45 PM St. Pat's
matchday 32 UCD 2:45 PM Sligo Rovers
matchday 34 Cobh Ramblers 2:45 PM Longford Town
matchday 34 Cork City 2:45 PM Wexford FC
matchday 34 Galway United 2:45 PM Athlone Town
matchday 34 Waterford FC 2:45 PM Treaty United
45' LC Sailors 1:2 Albirex N. (S)
matchday 10 Cliftonville 2:45 PM Crusaders
matchday 10 Glentoran 2:45 PM Carrick Rangers
matchday 8 Genoa 2:30 PM Cagliari Calcio
matchday 9 Sporting Gijón 3:00 PM Villarreal CF B
matchday 10 ADO Den Haag 2:00 PM FC Eindhoven
matchday 10 Ajax U21 2:00 PM Helmond Sport
matchday 10 AZ Alkmaar U21 2:00 PM NAC Breda
matchday 10 FC Dordrecht 2:00 PM PEC Zwolle
matchday 10 Heracles Almelo 2:00 PM De Graafschap
matchday 10 TOP Oss 2:00 PM MVV Maastricht
matchday 10 PSV U21 2:00 PM Telstar
matchday 10 Roda JC 2:00 PM VVV-Venlo
matchday 10 Utrecht U21 2:00 PM Almere City
matchday 10 Willem II 2:00 PM FC Den Bosch
matchday 8 B SAD 1:00 PM Farense
matchday 9 Gil Vicente 3:15 PM Estoril Praia
matchday 10 Inverness CT 2:45 PM Partick Thistle
matchday 8 Adanaspor 1:00 PM Bandirmaspor
matchday 10 Neuchâtel Xamax 1:30 PM AC Bellinzona
matchday 10 FC Aarau 2:15 PM FC Thun
matchday 11 Jihlava 12:00 PM 1.SK Prostejov
matchday 16 Aschaffenburg 1:00 PM TSV Rain/Lech
matchday 16 FC Augsburg II 1:00 PM FC Pipinsried
matchday 16 FV Illertissen 1:00 PM VfB Eichstätt
matchday 16 TSV Buchbach 1:00 PM SpVgg Ansbach
matchday 16 Schweinfurt 05 1:00 PM Türkgücü Münch.
matchday 8 Altglienicke 1:00 PM Chemnitzer FC
matchday 8 Chemie Leipzig 1:00 PM Carl Zeiss Jena
matchday 11 K. Offenbach 1:00 PM FCA Walldorf
matchday 11 TSG Balingen 1:00 PM TSV Steinbach
matchday 13 Blau-Weiß Lohne 1:30 PM SSV Jeddeloh II
matchday 13 Delfín SC 8:00 PM LDU Quito
matchday 18 Da Nang FC 0:4 Binh Duong FC
matchday 12 Dewa United postponed Arema FC
matchday 12
PSM Makassar postponed Persikabo 1973
matchday 6 Hibernians FC 1:30 PM Zebbug Rangers
matchday 8 Esteghlal FC 9:30 AM Foolad
matchday 8 Malavan 10:00 AM Sanat Naft
matchday 8 Mes Kerman 10:30 AM Havadar SC
matchday 8 Mes Rafsanjan 10:30 AM Tractor
matchday 8 Naft M.I.S F.C. 11:30 AM Gol Gohar
matchday 8 Sepahan 12:30 PM Persepolis
matchday 10 SuperSport Utd. 1:30 PM Sekhukhune
matchday 1 Kerala Blasters 10:00 AM East Bengal FC